«Вибачення не потрібні»: ветерани АТО готові зустрітися з мером Полтави лише на позачерговій сесії

Ветерани АТО не прийматимуть вибачення від міського голови Олександра Мамая за його проросійські висловлювання. Також бійці готові зустрітися з мером лише на позачерговій сесії, на якій депутати розглянуть питання висловлення недовіри очільнику міста.

poltavska-khvilia_xcwi/m54Vg62nR.jpeg

14 грудня відбулася пресконференція представників «Координаційної Ради громадських організацій учасників АТО». Члени коордради обговорили проросійську заяву міського голови Полтави Олександра Мамая.

Наразі ветерани вимагають висловлення недовіри Мамаю на позачерговій сесії, яку планують скликати 31 грудня. Також військові відмовляються приймати вибачення від міського голови.

«Ми зустрічаємося з Мамаєм, але на позачерговій сесії з єдиним питанням про його відсторонення. Більше ніяких зустрічей не анонсується і не розглядається. Тільки єдина зустріч на позачерговій сесії з одним питанням. Альтернативи не буде. Вибачення не потрібні нікому», — сказав учасник координаційної ради Тарас Гапон.

За словами Гапона, фракція «Європейська солідарність» може підтримати висловлення недовіри Олександру Мамаю.

Окрім цього, на сьогоднішньому засіданні ветерани АТО хотіли заслухати позицію обласної влади щодо висловлювань мера Полтави. Однак на зустріч представники обласної влади не з’явилися.

«Хотіли звернутися через Олександра Біленького (голова Полтавської облради — ред.) до депутатів обласного рівня, аби вони подали звернення до Верховної Ради щодо закону про колаборацію. Тому що на восьмому році війни ми не можемо за ці висловлювання юридично притягти до відповідальності».

Нагадаємо, що Олександр Мамай у коментарі телеканалу «НАШ» заявив, що в Україні «воюють дві наддержави — США і Росія. Дуже прикро, що брат йде на брата».

Після цього ветерани АТО почали вимагати відставки Мамая. 10 грудня біля міської ради зібралися полтавці та ветерани АТО, які вимагають відставки голови Олександра Мамая.

«Полтавська хвиля» зібрала думки голів фракцій щодо відставки мера.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар